.

.

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни шорцеви од мрежа, до големина 5xl

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни шорцеви од мрежа, до големина 5xl

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие активни шорцеви од атлетски дела сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина, без разлика дали работите надвор или само се дружите. Удобно, стилски и натоварен со карактеристики за изведба за да ви помогнеме да ве оладат и суви, тие се задолжителни за што и да има вашиот ден. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : 2 џебови од предниот цвест држат најважни. Карактеристики : ткаенина за влага со влага со влага за да ви помогне да се олади и суви. Активни шорцеви за мажи и големи мажи од атлетски дела. Стил на влечење; еластична половината со влечење. , не користете омекнувач на ткаенини. Направени во Индонезија. Кошаркарски шорцеви за мажи од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата