.

.

Земајќи Мода Женски Кардиган Јакна Долги Ракави Зимски Кадифен Ревер Двојно Копче Кадифен Капут Кардиган Џемпери За Жени Црна Л

Земајќи Мода Женски Кардиган Јакна Долги Ракави Зимски Кадифен Ревер Двојно Копче Кадифен Капут Кардиган Џемпери За Жени Црна

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Карактеристики : Топлина : прекрасно обложено палто. Скриената обетка за печат и затворањето со патент обезбедуваат подобра топлина за постудените пролетни и есенски месеци. Ќе ве одржува елегантни и удобни дури и во студените зимски месеци.Основна опрема : женска долна јакна, памучно полнење, средна тежина, кошула со долги ракави, предно затворање, обична боја. Оваа класична и шармантна долна јакна е изработена од еколошки материјал. Идеален за подарок, за секојдневниот живот, училиште, празници, работа, клубови, забави, улица, скијање, канцеларија или спортови на отворено. Ќе се заљубите во овој капут.Стил на јака : Затворање Со Долги Ракави Со Качулка : Патент,Пакет Кашмир вклучуваат : 1пц Жени Coat Size USUK/AUEUBust Sleeve Length S6836106cm/41.73"61cm/24.02"73cm/28.74"M81038111cm/43.70"62cm/24.41"74.5 cm/29.33"L101240117cm/46.06"63cm/24.80"76cm/29.92"XL121442124cm/48.82"64cm/25.20"77.5 cm/30.51"XXL141644131cm/51.57"65cm/25.59"79cm/31.10"XXXL161846138cm/54.33"66cm/25.98"80.5 cm/31.69" Size : SUS : 6 UK/AU : 8 EU : 36 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 73cm/28.74"Size : MUS : 8 UK/AU : 10 EU : 38 Bust : 111cm/43.70"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 74.5 cm/29.33"Size : LUS : 10 UK/AU : 12 EU : 40 Bust : 117cm/46.06"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 76cm/29.92"Size : XLUS : 12 UK/AU : 14 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 77.5 cm/30.51"Size : XXLUS : 14 UK/AU : 16 EU : 44 Bust : 131cm/51.57"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 79cm/31.10"Size : XXXLUS : 16 UK/AU : 18 EU : 46 Bust : 138cm/54.33"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 80.5 cm/31.69" Табела Со Големини : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Ракав : 61см/24.02" Должина : 73см/28.74"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 111см/43.70" Ракав : 62см/24.41" Материјал : Кардиган Е Изработен Од Удобен И Мек Материјал, опуштениот и удобен Капут СО ДОБАР РАСТЕГЛИВ ВЕ ПРАВИ ПОПРИЈАТНИ и пријатни. Натпревар : палтото може да одговара со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Оваа облека погодна и за внатрешна и за надворешна благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина.Создавање секојдневен стил. Прилика : Овој Кардиган Убаво Ги Задоволува Вашите Дневни Потреби И Го Покажува Вашиот Шарм, Кој Може Да Се Носи На Работа, Спорт, Одмор, Забава, Одмори, Патувања И Други Прилики . Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата