.

.

Caitec Peaterland Paradise Paradise Chewin Log Pird Pird

Caitec Peaterland Paradise Paradise Chewin Log Pird Pird

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големите птици како кокатоа и макави ќе сакаат да играат со овој дневник за џвакање. Оваа играчка има повеќе компоненти и текстури што го прават одлично за влечење и џвакање. Дрвени блокови со мулти-димензии на зеленчук, мулти-големини се натопени на ланци за да и дадат на играчката различни текстури што ќе ги задоволат природните инстинкти на птиците за да ги користат нивните клунови. Дрвени мониста на природни кожни ленти и метални sвона на дното додаваат малку дополнителна забава и звук за да ја забавувате вашата птица. Вклучува брза врска за лесен прицврстување на кафез. Најдобро за поголеми птици. Caitec Peaterland Paradise 516 Chewin Log Pird Pird. Повеќе дебелини на дрво се забавни за големите птици да џвакаат. Додадени мониста и bellвона за дополнителна забава. Вклучува брза врска за бесење. За поголеми птици за миленичиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата