.

.

Женски Западни Кошули Плус Големина Кошули Женски Тркалезно Копче За Вратот Памучно Ленено Печатење Елегантен Маица Со Кратки Ракави Врв Плус Големина Обични Врв?

Женски Западни Кошули Плус Големина Кошули Женски Тркалезно Копче За Вратот Памучно Ленено Печатење Елегантен Маица Со Кратки

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Кратки Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузал3х Камизола Жените Врвот Долга Плус Големина Јака Кошули За Жени Блузи За Жени Пакет Жени Краток Ракав блузи Шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 20см/7.87" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Ракав : 21см/8.27" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" Ракав : 22см/8.66" Должина : 66см/25.98"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 105см/41.34" ракав : 23см/9.06" должина : 67см/26.38"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 24см/9.45" должина : 68см/26.77" Машина за перење или рачно перење со ладна вода висат или линија сува Без Белило ЗДРАВО НИСКА БЛУЗА ЗА ЖЕНИ канцелариски кошули жени со кратки ракави плус големина блузи за жени долги ракави женски кошула секојдневна кошула. Повод : Овие Женски Врвови Се Погодни За Дома, Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. Падот Врвот За Жени Плус Големина Труба Ракав Блуза За Жени Дебели Блузи За Жени Плус Големина Полиестер Блузи За Жени Преголеми Копче Надолу Фустан. Дизајн : Обичен Врат На Екипажот Елегантно И Свежо Цветно Печатење, Лабав И Течен Врв На Туника, Создавајќи Шармантен И Елегантен Стил. Изработен Е Од Висококвалитетен Материјал, Издржлив И Погоден За Вашето Секојдневно Носење. Светилка Чипка Долг Ракав Неправилен Плус Големина Фитнес Врв Плус Големина Врвови За Печатење Со Долги Ракави Женски Блузи За Работни Блузи со Ремени за Жени. Карактеристики : Овој Обичен Врат На Вратот Кратки Ракави Врвот Е Женски. Многу Удобно За Носење, Ќе Ве Направи Пошармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Мрежест Врв Плус Големина Темни Врвови И Блузи За Жени Женска Лабава Туника Блуза Врвови Со Врвки Во Боја Кошули Женски Кошули Плус Големина Врвови со Долги Ракави. Карактеристики : Овој Обичен Врат На Вратот Кратки Ракави Врвот Е Женски. Многу Удобно За Носење, Ќе Ве Направи Пошармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Мрежест Врв Плус Големина Темни Врвови И Блузи За Жени Женска Лабава Туника Блуза Врвови Со Врвки Во Боја Кошули Женски Кошули Плус Големина Врвови со Долги Ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата