.

.

Тролови Редење Деца Играчка За Складирање Канта

Тролови Редење Деца Играчка За Складирање Канта

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на жестокост во собата на вашата ќерка Со Троловите 2 Корпа За Складирање Играчки Што Се Редат. Неговиот модерен, шарен и екстатичен дизајн ќе оди добро во собата на вашата принцеза или во која било просторија. Оваа канта за редење карактер е лесен начин за одржување на нередот додека додавате разигран акцент. Платното ја прави оваа канта за редење исклучително издржлива. Вашето малечко ќе сака да ги остави сите свои играчки и многу повеќе Во овие пространи Тролови 2 Канта За Складирање Играчки Што се Редат. Оваа канта за редење е изработена од мек платнен материјал. Оваа Тролови 2 Редење Играчка За Складирање Канта, исто така, се преклопува за лесно складирање кога не се користи. Не е потребно склопување за итна употреба и лесно се забележува чистење. Корпата за Складирање Играчки што Може Да се Натрупува 2 мери 12"H x 12"W x 11"D што ја прави совршена големина за да помогне да се организира просторот за играње или спалната соба на вашето малечко. Совршен за чување играчки, книги, облека. Карактеристики рачки за лесно носење. Димензии : 12"H x 12"W x 11" D. Возраст : 3 години и повеќе. Платнен материјал. Инструкции за нега : место чиста само.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата