.

.

Женски Удобен Есенски Дуксер Клиренс Кошули Со Долги Ракави Обични Лабави Лесни Гроздобер Облека Трендовски Работни Модни Врвови За Цветни Печатење На Екипажот В?

Женски Удобен Есенски Дуксер Клиренс Кошули Со Долги Ракави Обични Лабави Лесни Гроздобер Облека Трендовски Работни Модни Врвови

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Цхјс Женски Удобен Есенски Дуксер Клиренс Кошули Со Долги Ракави Лежерни Лабави Лесни Гроздобер Облека 2023 Трендовски Работен Моден Врат На Екипажот Цветни Врвови За Печатење Виолетова XL-Добредојдовте Во Чхјс Продавница (◕ ᴗ◕✿)- Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО CZHJS CZHJS има за цел да обезбеди висококвалитетна женска облека и додатоци. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим НА ЧЈС, ние ќе го решиме за вас. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-21 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен ракетен стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : Тркалезна Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31" Ракав : 47см/18.50" Должина : 67см/26.38" БАРАЈ : уникатен дизајн : Женска летна трендовска маичка дизајнирана со врат од тантела v, тркалезен врат, Ракав 3/4, краток ракав, без ракави, цветен принт, лабава лежерна, еднобојна, удобен материјал, секојдневен и трендовски Стил ЗА ЖЕНИ. Материјал за дишење : женски бохо врвови со плус големина е направен со лесен и мек материјал, пријателски за кожата, дише,тече,облечен секојдневен, не проѕирен. Прилика : Погоден За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Патување, Дома, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата