.

.

Венум елитни боксерски нараквици

Венум елитни боксерски нараквици

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Придружете се на елитата со овие нараквици, целосно рачно изработени во Тајланд со 100% премија Skintex кожа. Enjoyе уживате во највисоко квалитетно искуство, да се борите по борбата. Со засилени дланки, долги манжетни и пена од тројна густина, елитните нараквици на Венум обезбедуваат незаменлива апсорпција на шок, заштита на вашите раце и зглобови и продолжување на времето за обука. Пена од тројна густина. Голем затворен затвор на велкро. Премиум кожа кожа. Рачно изработено во Тајланд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата