.

.

Шорцеви За Жени Мода Збрчкан Висок Струк Истегнување Тенок Трчање Фитнес Јога Шорцеви Сина XXL

Шорцеви За Жени Мода Збрчкан Висок Струк Истегнување Тенок Трчање Фитнес Јога Шорцеви Сина XXL

DEN 299.36

Количината на стоката
Това е достапна

Шема Type : Print1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Печати Висок Појас Стил : Мода, Слатка4.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед,што добивате : 1 Х Панталони Пол : Жени,Девојкисезона : Пролет,Летодекорација : Ниедна3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.5.Панталоните се за приморски празници итн.Материјал : Полиестерзиза шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см/23.62" : 84см/33.07" Должина : 43см/16.93"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20" : 88см/34.65" Должина : 46см/18.11"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68см/26.77" : 92см/36.22" должина : 49см/19.29"големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Половината : 72СМ/28.35" : 96см/37.80" должина : 52см/20.47"големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" : 100см/39.37" должина : 55см/21.65" спорт и секојдневен за носење ,нов изглед,. Стил : Мода, Слатка. Пол : Жени, Девојки. Тип На Шема : Печатење. Панталоните Се За Приморски Празници итн. Женски Модни Џебни Јога Панталони. панталони за жени. женски панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата