.

.

Бунгалов Кралица Целосна Глава

Бунгалов Кралица Целосна Глава

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ажуриран модерен дизајн од средината на векот, обликуван од архитектонскиот дизајн на западниот брег на малите поделби домови од таа er, познати како бунгалови. Изработени од цврсти материи од дрво Од Багрем и инженерски шуми, завршени во класичен модерен среден кафеав тон од средината на векот. Насловот има 3 обложени тапацирани панели, покриени со ткаена мешана ленена природна боја и полиестерска ткаенина. Може да биде прикачен или на кралицата или целосна големина кревет рамка, хардвер за монтажа кревет рамка не се вклучени. Пристигнува до вашата врата со услуга за испорака на парцели. Забелешка заврши и мерења може да се разликуваат, собранието е потребно. В-62+", Д-2", Х-52 " Изработени од цврсти материи од дрво Од Багрем преку инженерско дрво. Насловот има 3 обложени тапацирани панели. Може да биде прикачен или на кралицата или целосна големина кревет рамка, хардвер за монтажа кревет рамка не се вклучени. Пристигнува до вашата врата со услуга за испорака на парцели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата