.

.

Качулка Жените Без Качулка Одговара Целосна Патент Дуксер Екипажот Лабава Качулка Повик Пуловер Блузи

Качулка Жените Без Качулка Одговара Целосна Патент Дуксер Екипажот Лабава Качулка Повик Пуловер Блузи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Без Качулка Се Вклопуваат Со Целосен Патент Дуксер Со Лабава Качулка Со Качулка Обични Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави Карактеристики : дуксерот на Екипажот е во висококвалитетна ткаенина памучна и полиестерска мешавина, ултра мека,со растеглив активен материјал, многу погоден за носење што се чувствува одлично против кожата.Погоден за сите видови тела.Овој дуксер за рамо со капка е неопходен моден предмет во женска гардероба. Како основен врв за пуловер, можете многу лесно да се облечете со слаби јога хеланки/стп хеланки,фармерки/шорцеви со висок струк,патики и чизми итн.Совршено за слоевитост со кардиган кога се чувствувате малку студено.Со што и да колокацирате, ќе се појави нов изглед. Врвовите за пуловер се лабави, одлично се вклопуваат.Долг ракав,вратот на екипажот,капка рамо,секојдневен, се релаксираат одговара.Овој дуксер блузи со еластичен дизајн на манжетни, едноставен дизајн прави да изгледате повеќе стилски. Лабава есенска дуксерка убава за секојдневниот живот, Облечена во обични пуловери за да се загрее во дневната соба,излегување на отворено,одење во канцеларија,одење на одмор со семејството, одење на шопинг со пријателите и рок музичките фестивали се доволно соодветни.Лабава есенска дуксерка убава за секојдневниот живот, Облечена во обични пуловери за да се загрее во дневната соба,излегување на отворено,одење во канцеларија,одење на одмор со семејството, одење на шопинг со пријателите и рок музичките фестивали се доволно соодветни.Лабава есенска дуксерка убава за Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода,Закачете или исушете ја линијата,не избелувајте. Сезона : Aut, Зима, Пролет : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, Спортски Материјал : 35%Памук, 65% Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : Тркалезна врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 * Жени Sweatshirt Size USEUBust Shoulder Sleevelengths434118cm/46.46"61cm/24.02"55.5 cm/21.85"76cm/29.92"M636122cm/48.03"62cm/24.41"56.5 cm/22.24"77cm/30.31"L838126cm/49.61"63cm/24.80"57.5 cm/22.64"78cm/30.71"XL1040130cm/51.18"64cm/25.20"58.5 cm/23.03"79cm/31.10"XXL1242134cm/52.76"65cm/25.59"59.5 cm/23.43"80cm/31.50"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 61cm/24.02"Sleeve : 55.5 cm/21.85"Length : 76cm/29.92"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 122cm/48.03"Shoulder : 62cm/24.41"Sleeve : 56.5 cm/22.24"Length : 77cm/30.31"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 126cm/49.61"Shoulder : 63cm/24.80"Sleeve : 57.5 cm/22.64"Length : 78cm/30.71"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 130cm/51.18"Shoulder : 64cm/25.20"Sleeve : 58.5 cm/23.03"Length : 79cm/31.10"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 134cm/52.76"Shoulder : 65cm/25.59"Sleeve : 59.5 cm/23.43"Length : 80cm/31.50" материјалот е лесен и дише, нема да направи да се чувствувате непријатно. Жените Без Качулка Одговара Целосна Патент Дуксер Екипажот Лабава Качулка Повик Долг Ракав Пуловер Врвови. Може Да се користи Како божиќен или Новогодишен подарок. Ова е многу популарен стил на Тикток. Поради влијанието на епидемијата, транспортот на стоки ќе биде одложен, ве молиме купете однапред.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата