.

.

Ограничен пристап 2009-Тековна Затајување Ram меморија 6Ft 4in Кревет Ролна Покритие

Ограничен пристап 2009-Тековна Затајување Ram меморија 6Ft 4in Кревет Ролна Покритие

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Капакот На креветот Со Ограничен Пристап Е прецизно дизајниран да одговара на вашиот камион. Секоја апликација за марка и модел е прецизно конструирана за оптимално запечатување и функција. Овој капак на тоне се одликува со патентиран систем ЗА автоматско прицврстување II и вкрстени шипки што го прави најцврстиот прекривка на пазарот. Комерцијален одделение двојно обложени винил со текстура заврши обезбеди долг живот, стил, и отпорност на временските услови. Седи на 19 инчен профил овој капак обезбедува аеродинамична придобивка за отворање кревети за камиони и овозможува доволно простор за складирање на товар чувствителен на временски услови. Ограничените капаци за тоне за пристап обезбедуваат целосен пристап до креветот кој вклучува употреба на петто тркало и големи товарни товари. Не пропуштајте го овој одличен производ! Гарантирано со 5 годишна гаранција нарачајте ја вашата денес и инсталирајте ја дома без дупчење! Пристап Ограничено Издание Тоне Корица 24179 NA Одговара Изберете : 2013-2022 RAM МЕМОРИЈА 1500 2009-2012 ДОЏ RAM МЕМОРИЈА 1500 2019-2022 RAM МЕМОРИЈА 1500 КЛАСИЧЕН 2013-2018 RAM МЕМОРИЈА 2500 2010-2012 ДОЏ RAM МЕМОРИЈА 2500 2013-2018 RAM МЕМОРИЈА 3500 2010-2012 Доџ рам 3500 2023 рам 1500 класичен трговец И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата