.

.

Швајцарски маж со топли шут графички мета

Швајцарски маж со топли шут графички мета

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Kswiss Hot Shot Tee е направен од здрав 100% памучен дрес. Одликувајќи се со голем обем на градите на Kswiss Center и штит за пренос на топлина. Екран печатен збор. Контраст Внатрешна врата. Брендирање на големи скалила. Контрастна лента за вратот. Штит за пренос на топлина. Истегнување ребро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата