.

.

Хлома Мтб Велосипед Велосипед Заден Менувач 11т Водич Тркало Безделничење Макара Возење Додатоци

Хлома Мтб Велосипед Велосипед Заден Менувач 11т Водич Тркало Безделничење Макара Возење Додатоци

DEN 4479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : ова водечко тркало за велосипеди, кое е целосно запечатено лежиште, цпу обработено и елоксирано, е многу практично и главно се користи за тркала за водење на велосипедски задни менувачи.Погоден за шимано и за водечки тркала SRAM 11 T.Макарата за водич е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура, а лежиштето е изработено од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и безбеден за употреба.Постојат многу бои и две спецификации(перфорирани/не-перфорирани) за избор, можете да изберете според вашите потреби.Име на предметот : Макара За Водич За Велосипеди : Алуминиумска Легура, Опрема од нерѓосувачки Челик : 11тил : Перфориран, Неперфориранкарактеристики : Издржлив, Отпорен На Абење, Практичен, Додаток За Велосипедизирај : 4,5 см х 4,5 см х 0,5 см/1,77 "х 1,77" х 0,19 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Велосипед Водич Макара2 x Опфаќа овој велосипед водич тркало, која е целосно запечатени лого, ЦПУ обработени и елоксирани, е многу практична и главно се користи за велосипед задниот менувач водич тркала. Погоден за шимано и за водечки тркала SRAM 11 T. Макарата за водич е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура, а лежиштето е изработено од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и безбеден за употреба. Постојат многу бои и две спецификации(перфорирани/не-перфорирани) за избор, можете да изберете според вашите потреби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата