.

.

- ПРО ПТ Глава Заптивка Одговара изберете: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ

- ПРО ПТ Глава Заптивка Одговара изберете: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалците веруваат Дека дихтунзите На главата Perma Torque MLS се изградени за да ги исполнат или надминат сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Обезбедува робустен печат потребен за да содржи врвни притисоци и температури на согорување. Го издржува значајното движење на кастинг што се среќава во многу од денешните автомобилски мотори. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата