.

.

Трговска марка ликовна уметност „витраж IV“ платно уметност од Кора Ниле

Трговска марка ликовна уметност „витраж IV“ платно уметност од Кора Ниле

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „витраж IV“ платно уметност од Кора Ниле : Уметничка : Кора Ниле. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата