.

.

Мебел за гордост Рејчел Тафутирана стол за рака, Ц-124, Ц-125, Ц-126

Мебел за гордост Рејчел Тафутирана стол за рака, Ц-124, Ц-125, Ц-126

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Американски мебел за гордост Рејчел Тафутирана стол за рака - Елегантен и софистициран, ова столче за рака е сигурно да додаде навестување за шарм во секоја просторија. Столот има грациозни, убедливи краци на змија и копче, дијамантски затегнат грб, потпирајќи се на елегантно заострените натписи. Ленената како ткаенина се користи за да се тапалира дизајнот и да се донесе текстурална привлечност. Затегнат назад. Без напор шик. Контрастни нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата