.

.

Sunsong Hydraulic црево на спојката

Sunsong Hydraulic црево на спојката

DEN 265.60

Количината на стоката
Това е достапна

Цревата на спојката на спојката на спојката на спојката се произведени со оценка на притисок од пукање од 8.700 psi, а јачина на затегнување од 560 lb. Сите цевки се произведуваат од челик со висок степен и електропланирани со цинк -обвивка што дава супериорна корозија и отпорност на 'рѓа против елементи како што е висока влажност , патна сол, вода и валканица. Секое црево на спојката е подложено на тест за обезбедување на квалитет на висок притисок пред да ја напушти фабриката. Направено за да се обезбеди бесплатна инсталација и работа на вашето ново црево.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата