.

.

Портокалова Плажа, Алабама, Делфини Скокање Бреза Дрво Ѕид Знак

Портокалова Плажа, Алабама, Делфини Скокање Бреза Дрво Ѕид Знак

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој оригинален висококвалитетен печатен дрвен знак Од Преса за Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики Од Портокалова Плажа, Алабама, Знак За Ѕид Од Бреза Од Бреза Што Скока (6х9 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност). - Дрвениот ѕид има димензии 6х9 инчи и дебелина од 1/8 инчи. - Печатено на висококвалитетно одржливо дрво од бреза. - Печатени Со Зеленикаво злато Сертифицирани еколошки мастила. - Дупка во секој агол, знакот за домашен декор е подготвен за закачување. - Фенер Прес дрвени знаци се дизајнирани и печатени во САД. . Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Портокалова Плажа, Алабама, Знак За Ѕид Од Бреза Со Скокање На Делфини (6х9 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност), висококвалитетен знак за одржливо дрво отпечатен во САД користејќи зеленикаво злато Сертифицирани еколошки мастила во САД. Знакот мери 6 х 9 инчи и дебелина од 1/8 инчи. Дупка во секој агол, декор знак е подготвен да висат во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата