.

.

Адарио Каплан Соло Двоен Бас Низа, Скала, Медиум

Адарио Каплан Соло Двоен Бас Низа, Скала, Медиум

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Намалени за да одговараат на бас со големина 3/4 со должина на играње од 41 3/4 инчи (1060мм), жиците со средна напнатост се оптимизирани За мнозинството играчи Д ' Адарио Каплан Соло Двоен Бас Низа, 3/4 Скала, Медиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата