.

.

Котони Женски Есенски Зимски Дуксер Палто Дно Со Качулка Панк Стил Шевовите За Печатење Со Долги ракави Тенка Јакна Обична Јака Со Качулка Џемпер Јакна Голема Прод

Котони Женски Есенски Зимски Дуксер Палто Дно Со Качулка Панк Стил Шевовите За Печатење Со Долги ракави Тенка Јакна Обична Јака

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски есенски и зимски пуловер дно со качулка темно панк>. . тенок лабав лежерен џемпер со јака со долги ракави. . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . Карактеристики : . Полиестер,. Карактеристика : екипажот-вратот, Долги ракави, печатење, жени лабава џемпер. Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со симпатична печатење. Повод : совршен женски џемпер на моментите на секојдневно носење, шопинг, датум, заминување, пријатели датира и куќа носат за жени, девојки и тинејџери. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина. . Информации за производот : . Сезона : Пролет, Fall, Зима. Пол : Жени . Повод : Секојдневно, Мода. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да купите!. ПОВОД : Совршен За секојдневниот живот, Семеен Собир, забава, плажа,одмор, канцеларија Или Какви било Посебни Прилики;Погоден за пролет,лето или aut, зима. НЕГА НА ОБЛЕКА : Рачно перење. Карактеристики : женски есенски блузи xl женски бела кошула дами модни блузи долги ракави есенски врвови жени плус лабави врвови плус големина лабави врвови женски фустан маица кратка маица кул маица жени маица деца маица маица возрасни маица тинејџерски маица студентска маица пливање маица без ракави маица ревер маица копче мета жени секси надвор рамо кошули. краток ракав копче надолу кошула жени долги ракави кошула атлетски култури блузи за жени женски кошули маици со кратки ракави плус големина корсет блузи врвови за нега 3/4 ракави врвови плус големина резервоар блузи со полица градник за жени ладење кошула со долги ракави мажи дами маици со долги ракави јануари маица преголеми бели маици графички маици за црни жени пролетни дуксери надвор од кошула за рамо облека од американско знаме хависки кошули тренинг со кратки ракави врвни црни женски фустани со маици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата