.

.

Примарно Злато Карат Бело Злато Кладаг Прстен

Примарно Злато Карат Бело Злато Кладаг Прстен

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен симбол на љубов, пријателство и лојалност, овој прстен кладаг е изработен од 10 каратно бело злато. Овој прекрасен прстен има две раце кои држат срце со круна. Едноставен, но елегантен, овој прстен е совршен за секојдневно носење и доаѓа во големина на прст 8.Метална Тежина : 3,73 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Кладаг Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 3ммринг Големина : 8димензии : Должина На Врвот на Прстенот 13ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : САД 10к Бело злато, Цврсто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата