.

.

Хоменесгеника Летни Фустани За Жени Плус Големина Летен Женски Памучен Лен Цврст Лабав Фустан Со Краток Ракав В-Врат

Хоменесгеника Летни Фустани За Жени Плус Големина Летен Женски Памучен Лен Цврст Лабав Фустан Со Краток Ракав В-Врат

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Летен Женски Памучен Лен Цврст Лабав Фустан Со Краток Ракав Со Врат : Карактеристики : Секојдневен, Носен, Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.Ткаенината прави да се чувствувате меко и удобно.машина и рачно перење,површината без никакви додатоци, имаат добра пропустливост.Мек и дише материјал, уникатен дизајн и удобен за носење. Повод : Добар За секојдневна,секојдневна или тренингот и специјална пригода, Костум За Пролет / Лето /umn. на вашиот одмор! Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, Благодарам Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : 60% памук, 40% Ленокација : Разноврсен секојдневен стил : Сексил Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женска Облека Големина : Големина М. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 30.5 см/12.01 "Должина : 114см/44.88" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 31см/12.20 " Должина : 115см/45.28" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 31.5 см/12.40 "Должина : 116см/45.67" . Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 32cm/12.60" Должина : 117cm/46.06 " Ова здолниште има уникатен дизајн и е најновиот тренд на сезоната, дефинитивно ве прави најпривлечна личност на улица. Можете да го носите за одредени прилики и да го спарите со вашите омилени чевли или чанти. Погоден за летна облека,модерни и кул летни Фустани за Дозвола За Жени под 10 долари,Летни Фустани за Жени Плус Големина,Летни Фустани за Дозвола За Жени под Бесплатна Испорака од 10 долари,Летни Фустани за Жени 2023 Година, Летни Фустани За Жени Долги.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата