.

.

Женски Тежок Памук 5. оз. В - Вратот Маица Пакет

Женски Тежок Памук 5. оз. В - Вратот Маица Пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук; Спорт Греј 90% памук, 10% полиестер; митрирана Јака За Вратот; миси контурирана силуета со страничен спој; залепен врат и раменици; сатенска етикета ; ракав со капа; ракав со двојна игла и долен раб; Гилдан Женски Тежок памук 5,3 мл. В - Вратот Маица 5 Пакет. Возрасни Жени. Гилдан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата