.

.

Аквагард Женски Чешлани Рингспун В - Вратот Маица

Аквагард Женски Чешлани Рингспун В - Вратот Маица

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Толку удобно ќе сакате по една во секоја боја! Овие разноврсни маици Со Врат V се одлични за носење во канцеларија или за време на викенд СКАРА со пријателите. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се нежно обликувани за класично женско вклопување. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл. 100% чешлани прстен-откачи памук премиум Маичка Маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата