.

.

Шума Ками Макси Фустан За Забава Без Ракави V Врат Со Џебови Фустан Печатење Женски Летен Женски Фустан Женски Секојдневен Фустан

Шума Ками Макси Фустан За Забава Без Ракави V Врат Со Џебови Фустан Печатење Женски Летен Женски Фустан Женски Секојдневен Фустан

DEN 335.68

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.73"Length : 137cm/53.Пол : Жени1. Едноставен моден стил, тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Ками Макси Партиски Фустан Без Ракави V Вратот Со Џебови Фустан Печатење Женски Летен Женски Фустан Карактеристики : Содржина На Пакетот : 1 парчиња женска блузагрижа за Облека : рачно миење ладно, не белење, закачување суво, ниско железо доколку е потребноприлика : Секојдневна, дневна, свечена, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.33"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Овој фустан е совршен за секојдневен, секојдневен, свечен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата