.

.

Хомадли Женски Фустан Со Долги Ракави Секојдневна Единствена Боја Туника Големина На Вино

Хомадли Женски Фустан Со Долги Ракави Секојдневна Единствена Боја Туника Големина На Вино

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Homadles Женски Фустан Со Долги Ракави-Обична Единствена Боја Туника Големина На Вино Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. . Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Пакетот вклучува : 1 Х жени дневно мрзливи фустан Пол : Жени; Дами; Девојки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Вино. Големина : С. Ракави : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Повод : Секојдневно Секојдневно, Дома, На Отворено, Плажа, Викенд Собир, Шопинг, Одмор, Костими За Капење. Стилови : Женски Фустан. Одговара : Точно На Големината. Ве молиме погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви обезбедиме најголемо задоволство од овие летни кардигани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата