.

.

Капрезе Краток Ракав Флатер Нивоа Фустан За Жени Возбудува Замав Бебе Кукла Фустан Лабава Повик Миди Фустан

Капрезе Краток Ракав Флатер Нивоа Фустан За Жени Возбудува Замав Бебе Кукла Фустан Лабава Повик Миди Фустан

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Летен Сарафан На Плажа, Женски Цветен Фустан Од Возбуда, Женски Празничен Фустан Со Разгорени Забави, Женски Фустан Со Кошула Со Кратки Ракави, Женски Лежерен Лабав Миди Фустан. Тип на шема : Цветни Печатени, Маргаритки Печатени, Вратоврска боја. Боја : како што е прикажано (Опционално) . Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот . Должина На Фустан : Миди. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Изработена од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не прилепена, мека на допир, удобна е за носење цел ден. 2. Вратот на екипажот, краток ракав, миди должина, Секси и шармантна. Силуетата на обвивката ги покажува вашите облини со шарм. 3. Едноставен секси стил, погоден за секојдневно носење. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој фустан е совршен за забава, ноќно излегување, клуб, матурска вечер, свадби итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Карактеристики : Цветно Печатено, Симпатично Графичко Печатење, Возбуда, Разгорено, Бохо Стил, Фустан За Бебиња, Краток Ракав, Тркалезен Врат, Секојдневен Лабав Стил, Женски Летни Фустани. Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс Женскиот Летен Фустан За Сонце На Плажа Е Мек, Дише, Удобен. Стил : Женски Сарафан На Плажа, Женски Цветен Фустан Од Возбуда, Женски Фустан Со Разгорени Лулашки, Женски Секојдневен Фустан Од Маица, Женски Летен Миди Фустан. Погоден За Секојдневно, Дома, плажа, Излегување, Забава, Работа, Секојдневна Облека. Овој Женски Секојдневен Миди Фустан Е Лабав, Секојдневен, Костум За Летен Одмор, Плажа, хаваи. [Внимание] : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини на втората слика пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата