.

.

Кабриолетни панталони за младински патеки на Белата Сиера - големина мали, кавијар

Кабриолетни панталони за младински патеки на Белата Сиера - големина мали, кавијар

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Младинската патека со кабриолет, панталони, се претвораат во пар удобни шорцеви со поштенски нозе. Копчето предниот дел со поштенски мува. Најлон Брза сува ткаенина има функција на блок на Сонцето и се третира со Du Pont Teflon за да ја одврати водата, почвата и дамката. Полу-еластична лента е удобна и овозможува раст. Предните и задните џебови плус џебовите на бутот на бутот обезбедуваат многу складирање. Отворање на нозете Гусет да се носи над чизми. Совршено за авантурите со патеки на вашето дете - најдете ги на отворено во секоја ситуација! Најдобар продавач. 100% најлонски ткаени. Ткаенина за отфрлање на вода + Брзо суво + Пријателско за патување. Заштитник на ткаенината Тефлон. Заштита на сонце UPF30. Еластична странична лента за половината. Нозете брзо поштедуваат за да се претворат во шорцеви во стилот на карго (8 "inseam). Отворање на копчето со затворање на предниот дел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата