.

.

Ordордаче девојки цветни кратки, големини 5-18

Ordордаче девојки цветни кратки, големини 5-18

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Floral Jordache Girls Floral Shortall брзо ќе стане на сите мали девојчиња ново омилено одење. Направено во тексас ткаенина за тексас за вистинската количина на удобност и добро ќе се спари со кој било врв што го избира. Прилагодливи ленти за лесно вклопување и функционални џебови за да држат сè што и треба. Конструиран во тексас за миење на светлина со целосен цветен принт за забавен изглед. Совршено за цел ден носат и играат! BCI памук. Рециклиран повторно полиестер. Истегнете тексас. Функционални џебови. Јамки на појас. Прилагодливи ленти. Валана манжетна. Сеопфатно цветно печатење. Деним за миење на светлина. 80% BCI памук, 19% рециклиран реприват полиестер, 1% спандекс. Машинско миење со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Користете поставување на ниско железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата