.

.

Г -ѓа фиксит костум за деца

Г -ѓа фиксит костум за деца

DEN 235.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете колку е корисно вашето малечко околу куќата кога ќе ги ставите во овој костум на г -ѓа Fixit за деца! Совршено за Ноќта на вештерките или само да им помогнете на мама и тато да излезат со Lite Construction, оваа забавна и удобна носија ќе биде нивната нова омилена работа што треба да ја носи и никогаш да се соблече! За да додадете уште повеќе во оваа комплетна носија, проверете ги сите наши додатоци за костуми за деца! Нарачајте ја вашата на Интернет денес додека трае снабдувањето! Ноќта на вештерките г -ѓа фиксит костум за деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата