.

.

Едноставно Дејзи 18 18 Сини салфетки Медина, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 Сини салфетки Медина, сет од 4

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 18 "x 18 " Сините салфетки Медина од нашата колекција есенски каскади. Поставете ја масата со овие салфетки за да уживате во зелената естетика донесена на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Топлите тонови на оваа колекција ќе ве обвиткаат во удобност и ќе ве воодушеват во текот на целата сезона. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ Морокански медли геометриски салфетка за печатење : Едноставно, но сепак елегантни 19 -тина салфетки доаѓаат во сет од 4. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата