.

.

Umитај блузи за жени облечени обични Женски Гроздобер Цветни Печатење Плисирани Кратки Ракави Обична Маица Врвот Плус Големина Пуловер Основен Врв

Umитај блузи за жени облечени обични Женски Гроздобер Цветни Печатење Плисирани Кратки Ракави Обична Маица Врвот Плус Големина

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Гроздобер Цветни Печатење Плисиран Краток Ракав Обична Маица Врвот Плус Големина Пуловер Основен Врвен Опис Материјал : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.Карактеристики : Уникатно Печатење Со Градиент, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантни и Слатки женски долги долги вклопувања на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба.Информации за производот : Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : обична должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење што ќе добиете : 1 Женски tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengthl110cm/43.31"45cm/17.72"18cm/7.09"74cm/29.13"XL120cm/47.24"46cm/18.11"19cm/7.48"76cm/29.92"XXL130cm/51.18"47cm/18.50"20cm/7.87"78cm/30.71"XXXL140cm/55.12"48cm/18.90"21cm/8.27"80cm/31.50"XXXXL150cm/59.06"49cm/19.29"22cm/8.66"82cm/32.28"XXXXXL160cm/62.99"50cm/19.69"23cm/9.06"84cm/33.07" Size : LBust : 110cm/43.31"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 80cm/31.50"Size : XXXXLBust : 150cm/59.06"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 82cm/32.28"Size : XXXXXLBust : 160cm/62.99"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 84cm/33.07" Табела Со Големини : Големина : Л Биста : 110см/43.31 " ♞Модна боја, спарете ги со вашите слаби фармерки панталони за секојдневен изглед. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Подготвен стил, Работа. Забелешка : Рачно миење И хемиско чистење,не избелувајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата