.

.

Коска Кожа Куче Јака Големина Црвена

Коска Кожа Куче Јака Големина Црвена

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ова Е Коска Кожа Куче Јака Големина 26 Црвена. 1" широка вистинска кожна јака со еден ред украсни коски.Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа јака за кучиња од коскена кожа е одличен моден кожен предмет од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Јаки за кучиња и Каишки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата