.

.

Јубнлви Бејзбол Капи Фасцинатор Чај Шапка Партија Женска Свадба Невестински Бејзбол Капи

Јубнлви Бејзбол Капи Фасцинатор Чај Шапка Партија Женска Свадба Невестински Бејзбол Капи

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Органза Црква Кентаки Дерби Фасцинатор Невестинска Чајна Забава Свадбена Шапка : Оваа прекрасна капа со широк обод има раб што е 3,5 ИНЧИ наоколу, Погодна за обем на главата 21,26 инчи~22,83 инчи. Една големина најмногу одговара на свежо Додавање Во Лето и Чување На Затоплување Во Доцнаumn.За Секоја Сезона (Пролет, Лето или Aut.Зима) Разни Тимови и Секоја Пригода.Носете Во Црква, Дваесет Забави или Излети Во Гетсби.Црковна капа, Свадбена капа, капа за капа од Дерби во Кентаки, цветна капа од органза, Шапка За Дама,Капа За Сонце, летна капа, капа за патување на плажа.Совршен за свадби, црковни функции, настани за денот на трката или едноставно стоење над толпата.Елегантна женска капа за сонце За Црква / Дерби Во Кентаки/Трка Аскот/Коктел Забава / настани за денот На Свадбата /забава За Трка / Патување / шопинг/свечена пригода/на отворено има јаже за ветер во внатрешноста што може да се користи железото кога има бразда,како облеката.Обем на главата : 57cm Package : 1 Компјутер Капа Бејзбол Капи. Облека додатоци. 1, 100% сосема нов и висок квалитет.2, Највисок квалитет и најекономична цена.3, Лесен за употреба и одржување.4, Бои КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата