.

.

Детска Игра Чаки Вуду Нож Костим Додаток

Детска Игра Чаки Вуду Нож Костим Додаток

DEN 47.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лиценциран Чаки Вуду Нож Оружје Ноќта На Вештерките Костим Додаток Реквизит. Овој неверојатен нож е реплика на нож како што се гледа во Играта на Детето Чаки 2. - Прибл. 10 1/2" долго. - Изработени од тврда пластика. - Иконски додаток за хорор костим. Точка Вклучува : само Нож. Материјал : Пластика. Лиценциран од : Детска Игра Чаки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата