.

.

Цветни Јасни Iphone Случај Рози iPhone Мини Случај Цвеќиња iPhone Pro Ma Случај Samsung galaxy iPhone Iphone Xs Ma Xr CC-WCF

Цветни Јасни Iphone Случај Рози iPhone Мини Случај Цвеќиња iPhone Pro Ma Случај Samsung galaxy iPhone Iphone Xs Ma Xr CC-WCF

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Шик шема на роза во розова розова до праска розова омбре на јасна футрола за телефон. Бојата НЕ е метална. Цветниот принт се појавува само на грбот и нема да се завитка околу страните на куќиштето. Прикажано на црн i Phone. Бојата на вашиот i Phone ќе се покаже. Вашиот нов случај ќе биде подготвен да испрати 1 - 3 работни дена од купувањето.Златното лого е отпечатено на прозорецот на кутијата, а не на случајот.Најдете Појасни случаи овде : Овој дизајн ќе се покаже добро на кој било телефон во боја. Елегантен и лесен, додава минимален волумен на вашиот уред. Сите пристаништа се јасни и отворени за лесен пристап. Дизајнот Е УВ печатен на куќиштето со подигната/текстура мат завршница каде што се печати мастилото. Изработен од цврст, акрилен грб кој е отпорен на гребење и страни НА ТПУ што го олеснуваат полетувањето.Некои од достапните Големини На Куќиштето на i Phone : i Phone 14i Phone 14 Plusiphone 14 Pro Maxi Phone 13 Minii Phone 13 Pro Maxi Phone 13 Pro Maxi Phone 11 Pro Maxi Phone X/Xsi Phone Xs Max i Phone Xr iphone 8iphone 8 plusiphone se 2020 / 2022 Некои Од Достапните Големини На Куќиштето Samsung Galaxy : galaxy S22galaxy S22 Plusgalaxy S22 Ultraiphone S22 Е Заштитен Знак На Apple Inc. регистрирани во сад и други земји. ако персонализирате текст или бои, ве молиме вклучете ја вашата почетна, име, фраза или други информации во белешките на продавачот. Ако не се спомене персонализација, вашиот случај ќе изгледа како на сликата. сите случаи се направени по нарачка. Ве молиме, дозволете 1-3 работни дена пред да биде подготвен за испорака. Цветни Јасни i Phone 13 Случај Рози i Phone 12 Мини Случај Цвеќиња i Phone 11 Pro Max Случај Samsung galaxy i Phone 11 Iphone Xs Max Xr CC-WCF.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата