.

.

Карат Во Карати 14к Кошарка Со Жолто Злато Во Нето Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 18

Карат Во Карати 14к Кошарка Со Жолто Злато Во Нето Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 18

DEN 1823.84

Количината на стоката
Това е достапна

14к Кошарка Со Жолто Злато Во Нето Приврзок (17мм х 12мм) СО 10к Жолто Злато Лесен Синџир Со Јаже 18 " Спакувано во торбичка за подароци од органза. Направете изјава со класичен Сребрен, Бел Или Розово Златен Шарм или Приврзок. Означете го вашиот изглед со полиран златен или сребрен приврзок или шарм Од Карат Во Карати. 14к Жолто Злато. 10к Жолто Злато Јаже синџир 18".8мм Ширина. 0,57 (Просечна Тежина На Приврзок Грам).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата