.

.

Женски Костим За Ноќта На Вештерките Фустан За Вештерки Плус Големина Фустан Со Долг Фустан Готски Фустани За Забави

Женски Костим За Ноќта На Вештерките Фустан За Вештерки Плус Големина Фустан Со Долг Фустан Готски Фустани За Забави

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Костим За Ноќта На Вештерките Фустан За Вештерки Плус Големина Фустан Со Долг Фустан ГОТСКИ Фустани ЗА Забави ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, чамец вратот летаат ракав надвор рамо фустан со ремени, солидна боја/ боја појавување дизајн, кој е убав и модерен. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој фустан е погоден за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. ОПЦИИ СО ШЕСТ ГОЛЕМИНИ : постојат шест големини за да изберете, КОИ се L, XL, XXL, XXXXL, XXXXL, ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата