.

.

Ведолај Деца Танц Чевли Ремен Балет Чевли Прсти Затворен Јога Обука Чевли Чевли За Големина Девојки

Ведолај Деца Танц Чевли Ремен Балет Чевли Прсти Затворен Јога Обука Чевли Чевли За Големина Девојки

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен Дизајн На Идеални Секојдневни Сандали За Подароци, Вашата Мала Љубов Ќе Привлече големо Внимание и Комплимент, А Затворањето На Јамките и затворањето на јамките обезбедуваат функционалност " останете на".Лесно се облекува и соблекува, бебето ќе ужива да се отвора и затвора самостојно, и совршено ќе остане на нозете на вашето бебе.Гумен ѓон против Лизгање Памучен Или Гумен Ѓон Со Точки Против лизгање за Да Го Одржите Бебето Безбедно Кога Ќе Почнете Да Одите Quon-Non-Slip & Прилагодлив Q нашите сандали за новороденчиња имаат мек гумен ѓон врежан со редовни модели против лизгање, обезбедувајќи супериорен стисок и помагајќи да се спречат лизгање и паѓање за време на играњето. Мекиот и флексибилен дизајн е совршен за малите кои учат да одат,. ●Лесни и Издржливи ● овие чевли за бебиња за девојчиња и момчиња се дизајнирани да бидат лесни и издржливи. Изработени од висококвалитетни материјали кои се изградени да го издржат абењето на активната игра, овие бебешки сандали се паметен избор за родителите кои сакаат да инвестираат во пар чевли кои ќе траат над само една сезона. ●Разноврсна и Лесна За Носење ● Нашите сандали за бебиња се лесни за носење и разноврсни, што ги прави совршени за сите видови активности. Овие сандали за девојчиња и момчиња може да се носат со фустани, здолништа или шорцеви и се погодни за надворешна и внатрешна употреба, овие детски сандали се практични и стилски опции за летните обувки на вашите деца. ●Модерни И Стилски Чевлите за бебиња доаѓаат во различни трендовски и забавни дизајни, од светли бои и дезени до елегантни и едноставни стилови, осигурувајќи дека вашето дете ќе најде пар што го сака и кој одговара на нивниот личен стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата