.

.

Клајн Жените Слонова Коска Се Водат Краток Ракав Екипажот Вратот Џемпер Pl

Клајн Жените Слонова Коска Се Водат Краток Ракав Екипажот Вратот Џемпер Pl

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Како едно од најреномираните имиња во високата мода, Келвин Клајн нуди препознатлив изглед во сите негови дизајни-од фустани и фармерки до јакни и блузи. Не само што ќе најдете стилска женска облека, туку и неверојатен асортиман на чевли, чанти, додатоци и накит. Барате Фустан кој е совршен за во канцеларија? Фустанот со текстура без ракави работи добро во секоја сезона. Без разлика дали се спарувате со пумпи или чизми со високи потпетици, ќе ви се допадне колку беспрекорно овој стил се вклучува во ротацијата на вашата работна недела. Фустанот можете да го усогласите и со кардиган или блејзер бидејќи почнува да станува постудено. Фармерките се главен дел од секојдневниот изглед на секоја жена. Од стандарден тексас и печатени фармерки до исечени и манжетни фармерки, ќе го најдете вистинското вклопување и стил за да одговараат на секоја пригода. Спарете со обична бела маичка или печатен резервоар за да го репродуцирате вашиот лежерен изглед. Можете дури и Да Ги Облечете Фармерките со потпетици или пука за да направите незаборавна модна изјава. Ниту една облека не е комплетна без совршена чанта за да одговара. Без разлика дали сте во потрага по сѐ, од спојки и вкрстени тела до торби и чанти, ќе откриете неверојатна нова торба за да го надополните остатокот од вашата колекција. Покрај тоа, можете да ја исклучите дневната чанта за пософистицирана вечерна торба ноќе кога ќе го погодите градот или ќе одите на вечера. Прободете го вашиот природен стил со одличен избор на накит. Од безвременски елегантни нараквици од нерѓосувачки челик и прекрасни обетки од обрач од розово злато до долги ѓердани со приврзоци и прстени што се редат, можностите за додавање се огромни. КЕЛВИН КЛАЈН. Стил : Џемпер. Повод : Повик. Големина : ПЛ. Материјал : Вискоза Мешавина. Боја : Слонова Коска. Вратот На Екипажот. Краток Ракав. Женски. Ситници. Ребрести. Истегнете се.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата