.

.

Партија Централниот Клуб На Портокалова И Сина Под Морето За Еднократна Употреба Ручек Партија Салфетки 6.5

Партија Централниот Клуб На Портокалова И Сина Под Морето За Еднократна Употреба Ручек Партија Салфетки 6.5

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Користете ги Овие Под Морето Салфетки за Ручек под вашиот омилен кул пијалок, но што и да правите, не одете во вода. Салфетката прикажува светли шарени риби кои пливаат околу голема јагула салфетки со 2 слоја за дополнителна издржливост. Клуб Пакет од 192 Мулти-Обоени Под Морето За Еднократна Употреба 2-Слоеви Салфетки За Ручек Преклопени димензии : 6,5"Х х 6,5" В. Материјал (и) : хартија. Број на слама : 2. Пакетот вклучува 192 од прикажаниот предмет. За еднократна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата