.

.

Wyse 5xg Тенок Клиент-Intel Pentium Silver J 1.5 GHz-8GB RAM МЕМОРИЈА-64GB SSD-Windows IoT Претпријатие-Црна

Wyse 5xg Тенок Клиент-Intel Pentium Silver J 1.5 GHz-8GB RAM МЕМОРИЈА-64GB SSD-Windows IoT Претпријатие-Црна

DEN 9807.84

Количината на стоката
Това е достапна

Wyse Тенки Клиенти и Облак Компјутери. Дел нуди широк избор на безбедни, сигурни, економични мудри тенки клиенти дизајнирани да се интегрираат во која било виртуелизирана или веб-базирана инфраструктура, истовремено исполнувајќи ги буџетските и барањата за изведба за секоја апликација. Широк спектар на оперативни системи : Останете покриени Со Windows 10 Iot Enterprise, wyse Thin Linux или ексклузивниот Wyse Thin OS На Dell : високо безбедно решение за фирмвер отпорен на малициозен софтвер. Едноставно. Безбедно. Рационализирано : Ексклузивниот Пакет За Управување Со Wyse Dell го поставува индустрискиот стандард за моќно, сигурно и високо скалабилно решение за управување и оптимизирање на крајните точки. Безбедно и сигурно : Уживајте во мирот на умот со крајниот ВИРТУЕЛЕН ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ За Малициозен Софтвер и отпорност на Упад со ексклузивниот Wyse thinos На Dell.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата