.

.

15х 12х Домаќинство Ѕид Прирабница Цевка Полица Држач Рустикален Виси Тешки Книга Лебдат Полици Со Завртка, Црна

15х 12х Домаќинство Ѕид Прирабница Цевка Полица Држач Рустикален Виси Тешки Книга Лебдат Полици Со Завртка, Црна

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Само-Адаптивна Технологија : Повратните Повици За Прилагодување Се Елиминираат. Поставките За Временско Одложување И Чувствителност Постојано Се Прилагодуваат На Моделите На Употреба На Патниците Во Режим На Автоматско Прилагодување. Ексклузивна Функција За Прошетка : Обезбедува Зголемена Заштеда На Енергија Со Тоа Што Не Ги Остава Светлата Вклучени Подолг Период По Само Моментално Зафаќање. Практично Копче За Притискање : Обезбедува Прирачник За Вклучување. Исклучете Го Прекинувачот За Светло Во Секое Време. Прилагодливо Хоризонтално Видно Поле (Пир) : Може Да Се Прилагоди Помеѓу 180 Степен И 32 Степен На Лак Со Користење На Интегрални Ролетни Лоцирани Од Двете Страни На Објективот. Изборни Рачни Прилагодувања За Одложени Поставки За Време На Исклучување : Овозможува Прилагодени Прилагодувања За Да Се Зголеми Заштедата На Енергија. Препознавање На Амбиентална Светлина : Интегрираната Фотоелемент Спречува Вклучување На Светлата Кога Просторијата Е Соодветно Осветлена Од Природна Светлина. Нема Неутрален. 1200 Квадратни. Фт. Голема Покриеност Движење. 400 Квадратни. Фт. Голема Покриеност Движење. 800 W@120 V Inc, 1200va@120v Fl, 2700 Va@277v Fl, 1/4 Hp@120v Мотор. Комерцијална Оценка. Калифорнија Наслов 24 Во Согласност. Левитон Ѕид Прекинувач Зафатеност Сензор 120 Волти Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата