.

.

Оригинален Оем СБ Микробранова Магнетрон Собрание

Оригинален Оем СБ Микробранова Магнетрон Собрание

DEN 1055.84

Количината на стоката
Това е достапна

Собранието На Wb27x10017 Magnetron е вистински ВИТЕЛ oem (Производител На Оригинална Опрема) дел дизајниран и дизајниран за точни спецификации За Микробранови. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека WP3400882 WIRLPOOL може да се примени на вашиот апарат. Ге Производителот Дел Број : WB27 X10017. Собранието На Wb27x10017 Magnetron е вистински ВИТЕЛ oem (Производител На Оригинална Опрема) дел дизајниран и дизајниран за точни спецификации. Склопот На Магнетрон Ge WB27 X10017 е за Микробранови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата