.

.

Деца Мало Бебе Девојчиња Летни Безбедносни Панталони Деца Против Празни Истегнувања Цврсти Кратки Панталони Со Среден Пораст

Деца Мало Бебе Девојчиња Летни Безбедносни Панталони Деца Против Празни Истегнувања Цврсти Кратки Панталони Со Среден Пораст

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : . Мек материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, 95% памук и 5% спандекс, удобен и дише; опремен со еластичен струк што ги прави вашите деца удобни и лесни за завиткување. Разумна големина : ние нудиме 4 видови на големини за да изберете од, кои се погодни за повеќето девојки од 3 до 10 години, можете да ја изберете големината за вашето дете со повикување на табелата со големини обезбедена од нас пред купувањето. Носете пригода : девојките можат да ги носат овие шорцеви во затворени простории или на отворено, и тие работат добро како секојдневни панталони, спортски панталони, панталони за пижами, хеланки итн., идеален за спиење, теретана, јога, возење велосипед, пливање, танцување. . Големина Шема : . Големина Половината панталони Должина Возраст. 100 40см/15.75" 23см/9.06" 3-4Ј. 110 42см/16.54" 24см/9.45" 4-5Ј. 120 44см/17.32" 25см/9.84" 5-6Ј. 130 46см/18.11" 26см/10.24" 6-7Ј. 140 48см/18.9" 27см/10.63" 7-8Ј. 150 50см/19.69" 28см/11.02" 8-9Ј. 160 52см/20.47" 29см/11.42" 9-10ј. . Вклучен Пакет : . 1*Мали Девојчиња Шорцеви Деца Мало Бебе Девојчиња Летни Безбедносни Панталони Деца Против Празни Истегнувачки Цврсти Кратки Панталони Со Среден Пораст.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата