.

.

Јога Панталони ПИЛА Жени Мода Висок Половината Спорт Фитнес Лак Не Позиционирани Печатење Јога Панталони На Дозвола

Јога Панталони ПИЛА Жени Мода Висок Половината Спорт Фитнес Лак Не Позиционирани Печатење Јога Панталони На Дозвола

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Ние со цело срце ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга.Жените Мода Висок Половината Спорт Фитнес Лак Не Позиционирани Печатење Јога Панталони ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Материјал : 100% Полиестер, Ткаенината е мека, удобна, elastic2.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење3.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Ти4.Модниот дизајн може да ве направи поубави и виталност,5.Овој лесен, панталони е совршен за оние среќни денови!Информации за производот : Сезона : Aut И Лето,Пролет : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен,Должина : Редовенхуета : Тенок : Одговара на големината на дебелината : Стандарден Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Панталони Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Половината : 60см/23.62" Колк : 98см/38.58" Должина : 93см/36.61" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 34 Половината : 64см/25.20" колк : 102см/40.16" должина : 94см/37.01" Големина : Л Сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 Еу : 36 ПОЛОВИНАТА : 68СМ/26.77" колк : 106см/41.73" Должина : 95см/37.40" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 38 Половината : 72см/28.35" Колк : 110см/43.31" должина : 96см/37.80" Големина : Xxl Сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 40 Половината : 76СМ/29.92" Колк : 114см/44.88" Должина : 97см/38.19". Ние земаме обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи како наша мисија, чувство на клиентите како највисока потрага.Ве молиме бидете сигурни да не одберете нас. Нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали и ќе траат долго. Мек Материјал-Мултифункционален : Нашите јога панталони се изработени од висококвалитетни ткаенини. Меките, лесни и висококвалитетни материјали и овозможуваат на вашата кожа да дише, висококвалитетниот дизајн прави да изгледате попаметно и поелегантно, а оделото се чувствува меко, удобно. Панталоните се лесни, меки на допир и имаат малку истегнување. Широка Употреба : Многу модерен со спортски чевли, плимсоли, високи потпетици, јакна, Маица, елек, камизола, ранец, чанти, торби со едно рамо и така натаму. Совршени панталони за јога, вежбање, фитнес, теретана, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба во слободно време. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја купите соодветната големина за себе пред да ја купите. Јога Панталони за 2023 година;Јога Панталони; Женски Јога Панталони; Јога Панталони За Жени; Јога Панталони Со Џебови За Жени; Хеланки; Хеланки За Одблесоци; Хеланки За Жени; Хеланки Со Џебови За Жени; Хеланки За Вежбање; Женски Хеланки;. Подарок За Возрасни. Одлични Подароци За Помалку. Семејни подароци. Зделки За Ран Пристап. На Дозвола.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата