.

.

Женски Летни Здолништа Облека Облека Без Ракави Оглавник Врвови На Култури + Завиткано Макси Здолниште Улична Облека Коктел Клубска Облека Забава За Жени

Женски Летни Здолништа Облека Облека Без Ракави Оглавник Врвови На Култури + Завиткано Макси Здолниште Улична Облека Коктел

DEN 254.24

Количината на стоката
Това е достапна

Жени Лето 2 Парчиња Облека Еднобоен Оглавник Вратот Надвор Од Рамото Без Грб Блузи Завиткани Колк Долги Здолништа Во Собата. Големина(см)ttttttt TTTtops Должина : t44 t Bust : t70 Tskirt Должина : t93 t Hip : t88 Tskirt Половината : t68. М t Tops Должина : t45, 5t Bust : t75 Tskirt Должина : t94, 5t Hip : t93 Tskirt Половината : t73. L Ttops Должина : t47 t Bust : t80 Tskirt Должина : t96 t Hip : t98 Tskirt Половината : t78. Големина (инчи)ttttttt TTtops Должина : t17, 32 t Bust : t27, 56 Tskirt Должина : t36, 61 t Hip : t34, 65 Tskirt Половината : t26, 77. М t Tops Должина : t17, 91 t Bust : t29, 53 Tskirt Должина : t37, 20 t Hip : t36, 61 Tskirt Половината : t28, 74 . L t Tops Должина : t18,50 t Bust : t31, 50 Tskirt Должина : t37, 80 t Hip : t38, 58 Tskirt Половината : t30, 71 . Спецификација : . Име : Жени Лето 2 Парчиња Облека. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Оглавник Вратот. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л . Содржина На Пакетот. 1* Врвови + 1* Здолништа. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Женските тимови се изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : Женски тимови, жени 2 парчиња облека, блузи за жени користат еднобојна боја, оглавник на вратот, надвор од рамото, дизајн без грб, натпревари завиткани колкови долги здолништа, шик и стилски. ПРИЛИКА : Одлично За забава, запознавање, клубска облека, викенд, излегување, одмор и секојдневно носење. Совршен пар со кристален накит и потпетици со прерамки. ГОЛЕМИНА : С/М/Л. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* блузи + 1* здолништа. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата