.

.

Женска Модна Маица 3д Печатење Мачки Туники Со Долги Ракави Удобност Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза

Женска Модна Маица 3д Печатење Мачки Туники Со Долги Ракави Удобност Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Обични Лабави Врвови, Маица Со Долги Ракави, Блуза За Печатење Мачки, Есенска Основна Долна Туника. Тип На Шема : Печатење Мачка, Лабава. Боја : Црна, Зелена, Сива, Розова, Бела, Светло Сина (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 5% Памук 95% Полиестер. Деколте : Лажичка Вратот. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Долго. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови . Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Опуштената силуета, удобна, течна, слатка ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класичен. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Оваа блуза е може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, секојдневно носат кошула. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата