.

.

Женски Врвови Со Долги Ракави Модна Секојдневна Линија Блуза За Вратот Еднобојна Кошула

Женски Врвови Со Долги Ракави Модна Секојдневна Линија Блуза За Вратот Еднобојна Кошула

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Пролет, Лето, Fall, Зима Материјал : Полиестерски Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Вратот На Линијата : Цврста Дебелина На Бојата : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларија Што добивате : 1 х Женски Топсизајз Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 64см/25.20" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 37см/14.57" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 94см/37.01" Должина : 65см/25.59" ракав : 65см/25.59" РАМО : 38СМ/14.96" големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 98см/38.58" Должина : 66см/25.98" Ракав : 66см/25.98" Рамо : 39см/15.35" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 102см/40.16" Должина : 67см/26.38" РАКАВ : 67СМ/26.38" Рамо : 40см/15.75" Големина : Ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 108см/42.52" Должина : 68см/26.77" Ракав : 68см/26.77" Рамо : 41см/16.14" Големина : 3хл сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 112СМ/44.09" Должина : 69cm/27.17" Ракав : 69cm/27.17" Рамо : 42cm/16.54" Големина : 4xl Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 116cm/45.67" Должина : 70cm/27.56" Ракав : 70cm/27.56" рамо : 43cm/16.93" големина : 5xl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 118cm/46.46" Должина : 71cm/27.95" Ракав : 71cm/27.95" Рамо : 44cm/17.32"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. €Материјал q висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре. ®Прилика е Совршена За секојдневно,канцелариско, кампување на отворено,а исто така и секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн.Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата. €Совети€Лесно За Чистење, машинско перење во ладна вода, не сушете чисто и избелувајте, закачете суво. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата за Клиенти. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата