.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Жени Печатење В - Вратот Маица Краток Ракав Обичните Маици Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Кошула,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Кошула Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Кошулата ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет/Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Летен Заштеди Дозвола 2023! loopsun, Модни Жени Печатење V - Вратот Маица Краток Ракав Обичните Маици Блуза Бела XL. Летни Врвови за Жени. Обични Врвови; Блуза Со Пуловер Со Кратки Ракави; Блуза Со 3/5 Ракави; Обични Врвови Со Кружен Врат; Секојдневна Маица. Стилови-Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата